Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: No statistics available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྡོམ་རྩིས་མེད།

en: Track
bo: རྗེས་འདེད

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: 1 read | @count reads
bo[0]: ཀློག་གྲངས་@count

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Total views
bo: ལྟ་ཀློག་ཀྱི་སྡོམ་གྲངས

en: Views today
bo: དེ་རིང་གི་ཀློག་གྲངས

en: Most recent view
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ལྟ་ཀློག

en: Today's:
bo: དེ་རིང་།

en: All time:
bo: དུས་རྒྱུན་དུ།

en: Last viewed:
bo: ཐེངས་རྗེས་མ་བལྟས་པ།

en: Managing logs
bo: ཟིན་ཐོ་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
bo: སྡོམ་རྩིས་ཕྱོགས་བསྡུས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་དགོས་ན། ངེས་པར་དུ་<a href="@statistics-settings">སྡོམ་རྩིས་སྒྲིག་འགོད་</a>ངོས་ཀྱི་<em>ཟིན་ཐོ་བེད་སྤྱོད་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ་</em>ཞེས་པའི་འདེམས་སྒྲོམ་ལ་གདམ་རྟགས་རྒྱག་དགོས། སྒྲིག་འགོད་དྲ་ངོས་ཐོག་གི་<em>འདི་ལས་རྙིང་བའི་བེད་སྤྱོད་ཟིན་ཐོ་འདོར་བ</em>་ཞེས་པའི་སྒྲིག་འགོད་ཀྱིས་ཟིན་ཐོའོ་ནང་དུ་ནང་དོན་དེ་དག་དུས་ག་ཚོད་ཉར་ཚགས་བྱེད་དགོས་པར་གཏན་ཁེལ་བྱེད་ཐུབ། སྒྲིག་འགོད་འདི་ལ་<a href="@cron">དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ཡང་དག་པ་ཞིག་དགོས་ངེས</a>།

en: Use Ajax to increment the counter
bo: Ajax སྤྱད་ནས་བགྲང་བྱེད་ཀྱི་གྲངས་འཕར་བ

en: Perform the count asynchronously after page load rather than during page generation.
bo: དྲ་ངོས་གསར་འདོན་གྱི་སྐབས་སུ་གྲངས་ཀ་མ་རྩིས་པ། ཡར་འཇུག་བྱས་ཚར་རྗེས་ཞོར་དུ་གྲངས་བརྩི་བ།
