Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: No statistics available.
bs: Nema dostupne statistike.

en: Track
bs: Prati

en: details
bs: detalji
