Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Time
ca: Hora

en: User
ca: Usuari

en: Referrer
ca: Referència

en: No statistics available.
ca: No hi ha cap estadística disponible.

en: Track
ca: Seguiment

en: details
ca: detalls

en: About
ca: Detalls

en: 1 read | @count reads
ca[0]: 1 lectura
ca[1]: @count lectures

en: Uses
ca: Usos

en: Total views
ca: Total de visualitzacions

en: Views today
ca: Visualitzacions d'avui

en: Most recent view
ca: Visualització més recent

en: Today's:
ca: D'avui:

en: All time:
ca: Històrics:

en: Last viewed:
ca: Darrera visualització:

en: Managing logs
ca: Gestió de registres

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
ca: Per habilitar la recopilació d'estadístiques, cal marcar la casella de verificació <em>Habilita el registre d'accés</em> a la <a href="@statistics-settings">pàgina de paràmetres de les estadístiques</a>. L'opció <em>Descarta els registres d'accés més vells que</em> de la pàgina de paràmetres especifica el temps que les entrades es guarden al registre abans de ser eliminades. Aquesta opció requereix una correcta configuració de la <a href="@cron">tasca de manteniment cron</a> per a funcionar.

en: Use Ajax to increment the counter
ca: Utilitza Ajax per incrementar el comptador
