Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Time
cs: Čas

en: User
cs: Uživatel

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: No statistics available.
cs: Žádné statistiky nejsou dostupné.

en: Track
cs: Sledovat

en: details
cs: detaily

en: About
cs: Popis

en: 1 read | @count reads
cs[0]: @countx přečteno
cs[1]: @countx přečteno
cs[2]: @countx přečteno

en: Uses
cs: Použití

en: Total views
cs: Celkový počet zobrazení

en: Views today
cs: Zobrazení dnes

en: Today's:
cs: Dnes:

en: All time:
cs: Za celé období:

en: Last viewed:
cs: Naposledy zobrazeno:

en: Managing logs
cs: Správa logů
