Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: 1 read | @count reads
dz[0]: ༡ ལྷག།
dz[1]: %count ལྷགཔ་ཨིན།

en: Today's:
dz: ད་རེས་ཀྱི་:

en: All time:
dz: དུས་ཨ་རྟག་རང་:

en: Last viewed:
dz: མཇུག་ལུ་སྟོན་ཡོདཔ་:
