Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Time
el: Ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: No statistics available.
el: Δεν υπάρχουν στατιστικά.

en: Track
el: Ανίχνευση

en: details
el: λεπτομέρειες

en: About
el: Περί

en: 1 read | @count reads
el[0]: 1 εμφάνιση
el[1]: @count εμφανίσεις

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Total views
el: Σύνολο προβολών

en: Views today
el: Εμφανίσεις σήμερα

en: Most recent view
el: Πιο πρόσφατη προβολή

en: Today's:
el: Σημερινά:

en: All time:
el: Όλες οι εμφανίσεις:

en: Last viewed:
el: Τελευταίες επισκέψεις:

en: Managing logs
el: Διαχείριση ημερολογίων καταγραφής

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
el: Για να ενεργοποιηθεί η συλλογή στατιστικών, θα πρέπει να ενεργοποιηθεί η επιλογή <em>Ενεργοποίηση ημερολογίου πρόσβασης</em> στη <a href="@statistics-settings">σελίδα διευθέτησης στατιστικών</a>. Η ρύθμιση <em>Διαγραφή ημερολογίων πρόσβασης παλιότερων από</em> στη σελίδα διευθέτησης ορίζει το διάστημα για το οποίο οι εγγραφές θα διατηρούνται στο ημερολόγιο προτού διαγραφούν. Η ρύθμιση αυτή προϋποθέτει μια σωστά διευθετημένη <a href="@cron">εργασία συντήρησης cron</a> για να εκτελεστεί.

en: Use Ajax to increment the counter
el: Χρήση Ajax για αύξηση του μετρητή

en: Perform the count asynchronously after page load rather than during page generation.
el: Να γίνει η μέτρηση ασύγχρονα μετά την φόρτωση της σελίδας αντί κατά τη δημιουργία της.
