Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Time
et: Aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Referrer
et: Viitaja

en: No statistics available.
et: Statistikat pole.

en: Track
et: Jälgi

en: details
et: üksikasjad

en: About
et: Programmist

en: 1 read | @count reads
et[0]: Korra loetud
et[1]: loetud @count korda

en: Uses
et: Kasutab

en: Total views
et: Vaatamisi kokku

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: Most recent view
et: Kõige viimane vaatamine

en: Today's:
et: Tänased:

en: All time:
et: Kokku:

en: Last viewed:
et: Viimati vaadatud:

en: Managing logs
et: Logide haldamine
