Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: details
gu: વિગતો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Today's:
gu: આજે

en: All time:
gu: સદાકાળ

en: Last viewed:
gu: છેલ્લે જોયેલું
