Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Time
hi: समय

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: No statistics available.
hi: कोई आंकड़े उपलब्ध नहीं हैं।

en: Track
hi: पथ

en: details
hi: विस्तृत सूचना

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Today's:
hi: आज का:

en: All time:
hi: सभी समय:
