Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Time
hu: Idő

en: User
hu: Felhasználó

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: No statistics available.
hu: Nincs megjeleníthető statisztika.

en: Track
hu: Követés

en: details
hu: részletek

en: About
hu: Leírás

en: 1 read | @count reads
hu[0]: 1 olvasás
hu[1]: @count olvasás

en: Uses
hu: Használat

en: Total views
hu: Összes megtekintés

en: Views today
hu: Mai megtekintések

en: Most recent view
hu: Legutóbbi megtekintés

en: Today's:
hu: Mai:

en: All time:
hu: Összesített:

en: Last viewed:
hu: Legutóbb olvasott:

en: Managing logs
hu: Naplók kezelése

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
hu: A statisztikagyűjtéshez, be kell jelölni a <em>Hozzáférési napló engedélyezése</em> jelölőnégyzetet a <a href="@statistics-settings">Statisztika beállításai oldalon</a>. A <em>Hozzáférési napló elemeinek élettartalma</em> beállítással megadható, hogy az egyes elemek mennyi ideig maradjanak meg, mielőtt törlődnek. Működéséhez az <a href="@cron">időzített feladatok</a> megfelelő beállítása szükséges.

en: Use Ajax to increment the counter
hu: Ajax használata a számláló növeléséhez

en: Perform the count asynchronously after page load rather than during page generation.
hu: A számláló ne az oldal létrehozása közben, hanem aszinkron módon, annak letöltése után léptessen.
