Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Time
is: Tími

en: User
is: Notandi

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Track
is: Rekja

en: details
is: nánar

en: About
is: Um

en: Today's:
is: Í dag:

en: Last viewed:
is: Síðast skoðað:
