Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: No statistics available.
jv: Ora ana data statistik sing cumawis.

en: details
jv: detil

en: About
jv: Ngenani

en: 1 read | @count reads
jv[0]: 1 sing maca
jv[1]: @count sing maca

en: Views today
jv: Tampilan dinā iki

en: Today's:
jv: Dinā iki:

en: All time:
jv: Kabèh wektu:

en: Last viewed:
jv: Ditonton pungkasan:

en: Managing logs
jv: Natani log-log
