Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: details
ka: დეტალები
