Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Track
kn: ಹಾಡು

en: details
kn: ವಿವರಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
