Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Time
lt: Laikas

en: User
lt: Narys

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Track
lt: Sekti

en: details
lt: smulkiau

en: About
lt: Apie

en: 1 read | @count reads
lt[0]: @count peržiūra
lt[1]: @count peržiūros
lt[2]: @count[2] peržiūrų

en: Uses
lt: Naudoja

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: Last viewed:
lt: Peržiūrėtas paskutinis:
