Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: No statistics available.
my: အချက်အလက်များ မရရှိသေးပါ။

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ

en: About
my: အကြောင်း
