Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Time
oc: Ora

en: User
oc: Utilizaire

en: Referrer
oc: Referent

en: No statistics available.
oc: Cap d'estatisticas pas disponibla.

en: Track
oc: Seguiment

en: details
oc: detalhs

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Total views
oc: Nombre total d'afichatges

en: Views today
oc: Afichatges uèi

en: Most recent view
oc: Darrièr afichatge

en: Today's:
oc: Uèi  :

en: All time:
oc: Dempuèi lo començament  :

en: Last viewed:
oc: Darrièr accès  :

en: Managing logs
oc: Gestion d'enregistraments

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
oc: Per activar la recompilacion de las estatisticas, cal marcar la casa de verificacion <em>Activar l'enregistrament d'accès</em> sus la <a href="@statistics-settings">pagina de paramètres de las estatisticas</a>. L'opcion <em>Suprimir los jornals d'accès mai ancians que</em> de la pagina de paramètres especifica lo temps que las entradas prenon a l'enregistrament abans d'èsser suprimidas. Aquesta opcion requerís una configuracion corrècta del <a href="@cron">prètzfach de mantenença cron</a> per funcionar.
