Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Time
ps: وخت

en: User
ps: غړی

en: About
ps: په اړه

en: Today's:
ps: نن:

en: All time:
ps: ټول وخت:
