Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Time
sk: Čas

en: User
sk: Používateľ

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: No statistics available.
sk: Štatistika nie je k dispozícii.

en: Track
sk: Sledovať

en: details
sk: podrobnosti

en: About
sk: Informácie o

en: 1 read | @count reads
sk[0]: prečítané @countx
sk[1]: prečítané @countx
sk[2]: prečítané @countx

en: Uses
sk: Používa

en: Total views
sk: Celkový počet pohľadov

en: Views today
sk: Dnešné pohľady

en: Most recent view
sk: Posledný pohľad

en: Today's:
sk: Dnes:

en: All time:
sk: Za celý čas:

en: Last viewed:
sk: Posledne zobrazené:

en: Managing logs
sk: Spravovať záznamy
