Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: Referrer
sl: Posrednik

en: No statistics available.
sl: Statistika ni na voljo.

en: Track
sl: Sledi

en: details
sl: podrobnosti

en: About
sl: O modulu

en: 1 read | @count reads
sl[0]: 1x prebrano
sl[1]: %countx prebrano
sl[2]: %countx prebrano
sl[3]: %countx prebrano

en: Uses
sl: Uporablja

en: Today's:
sl: Danes:

en: All time:
sl: Ves čas:

en: Last viewed:
sl: Zadnjič videno:
