Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Referrer
sq: Referues

en: No statistics available.
sq: Asnjë statistikë në dispozicion.

en: Track
sq: Gjurmët

en: details
sq: hollësi

en: About
sq: Informacione

en: 1 read | @count reads
sq[0]: 1 lexim
sq[1]: @count lexime

en: Today's:
sq: Të sotme:

en: All time:
sq: Gjithsej:

en: Last viewed:
sq: Vizita e fundit:
