Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Time
th: เวลา

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: Track
th: ตามรอย

en: details
th: รายละเอียด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
