Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Time
uk: Час

en: User
uk: Користувач

en: Referrer
uk: Джерело

en: No statistics available.
uk: Статистика відсутня.

en: Track
uk: Відстежити

en: details
uk: подробиці

en: About
uk: Про модуль

en: 1 read | @count reads
uk[0]: @count перегляд
uk[1]: @count перегляди
uk[2]: @count переглядів

en: Uses
uk: Використання

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: Most recent view
uk: Найостанніший перегляд

en: Today's:
uk: Сьогодні:

en: All time:
uk: За весь час:

en: Last viewed:
uk: Останні перегляди:

en: Managing logs
uk: Керування записами в журналі

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
uk: Щоб увімкнути збирання статистики, встановіть прапорець <em>Увімкнути журнал доступу</em> на сторінці <a href="@statistics-settings">Налаштування статистики</a>. Параметр <em>Позбутися протоколів доступу давніших ніж</em> на сторінці налаштувань визначає тривалість часу зберігання записів у журналі, перш ніж вони будуть видалені. Цей параметр вимагає правильного налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>.

en: Use Ajax to increment the counter
uk: Використовувати Ajax для збільшення лічильника

en: Perform the count asynchronously after page load rather than during page generation.
uk: Виконання підрахунку асинхронно після завантаження сторінки, а не під час її генерування.
