Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Referrer
af: Verwyser

en: No statistics available.
af: Geen statistieke beskikbaar nie.

en: details
af: besonderhede

en: 1 read | @count reads
af[0]: 1 keer gelees
af[1]: @count kere gelees

en: Today's:
af: Vandag se beste:

en: All time:
af: Alletye se beste:

en: Last viewed:
af: Laaste gesien:
