Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: No statistics available.
ast: Nun hai estadísitiques disponibles.

en: Track
ast: Rastrexar
