Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Time
az: Vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: Referrer
az: İstinad edən

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Total views
az: Ümumi baxışlar

en: Views today
az: Bugünkü baxışlar

en: Most recent view
az: Ən son görünüş

en: Today's:
az: Bugünkü:

en: All time:
az: Həmişə:

en: Last viewed:
az: Son baxılıb:
