Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Disabled
be: Выключана

en: Time
be: Час

en: User
be: Карыстальнік

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: No statistics available.
be: Няма даступнай статыстыкі.

en: Track
be: Адсочваць

en: details
be: падрабязнасці

en: About
be: Аб

en: 1 read | @count reads
be[0]: 1 прагляд
be[2]: @count праглядаў

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Total views
be: Увесь прагляд

en: Views today
be: Праглядаў сёння

en: Most recent view
be: Самыя апошнія прагляды

en: Today's:
be: За сёння:

en: All time:
be: За ўвесь час:

en: Last viewed:
be: Апошні прагляд:

en: Managing logs
be: Кіраванне журналам

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
be: Каб дазволіць калекцыю статыстыкі, трэба ўключыць чэкбокс <em>Уключыць журнал дасягу</em> на старонцы <a href="@statistics-settings">Наладкі статыстыкі</a>. Наладкі <em>Адхіліць журнал дасягу старэй чым</em> на старонцы наладак вызначаюць працягласць часу захавання запісаў у журнале перад выдаленнем. Гэтая наладка патрабуе правільнай канфігурацыі выканання <a href="@cron">задач крона</a>.
