Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Time
cy: Amser

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: No statistics available.
cy: Dim ystadegaethau ar gael.

en: Track
cy: Dilyn

en: details
cy: manylion

en: 1 read | @count reads
cy[0]: 1 darllen

en: Total views
cy: Cyfanswm y gwelediadau

en: Views today
cy: Gwelediadau heddiw

en: Most recent view
cy: Gwelediad mwyaf diweddar

en: Today's:
cy: Un heddiw:

en: All time:
cy: Holl amser:

en: Last viewed:
cy: Gwelwyd ddiwethaf:
