Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Time
eo: Tempo

en: User
eo: Uzanto

en: Referrer
eo: Referantoj

en: No statistics available.
eo: Neniu statistiko disponebla.

en: Track
eo: Atentadu

en: details
eo: detaloj

en: 1 read | @count reads
eo[0]: 1 lego
eo[1]: @count legoj

en: Today's:
eo: Hodiaŭ:

en: All time:
eo: Tuta tempo:

en: Last viewed:
eo: Laste vidita:
