Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Time
eu: Ordua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: No statistics available.
eu: Estatistikarik ez erabilgarri.

en: Track
eu: Aztarna

en: details
eu: xehetasunak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Today's:
eu: Gaurkoa:
