Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Time
fa: زمان

en: User
fa: کاربر

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: No statistics available.
fa: هیچ آماری در دسترس نیست.

en: Track
fa: پیگیری

en: details
fa: جزئیات

en: About
fa: درباره

en: 1 read | @count reads
fa[0]: بازدید: ۱
fa[1]: بازدید: @count

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Total views
fa: کل بازدیدها

en: Views today
fa: مشاهدات امروز

en: Today's:
fa: امروز:

en: All time:
fa: همیشه:

en: Last viewed:
fa: آخرین مشاهده:

en: Managing logs
fa: اداره گزارش‌ها
