Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Time
gl: Hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Referrer
gl: Referente

en: No statistics available.
gl: Non hai estadísticas dispoñíbeis.

en: Track
gl: Seguimento

en: details
gl: detalles

en: About
gl: Información

en: 1 read | @count reads
gl[0]: 1 lectura
gl[1]: @count lecturas

en: Uses
gl: Usos

en: Total views
gl: Número de vistas

en: Views today
gl: Vistas hoxe

en: Most recent view
gl: Vista máis recente

en: Today's:
gl: Hoxe:

en: All time:
gl: Sempre:

en: Last viewed:
gl: Vistos recentemente:

en: Managing logs
gl: Xestionando rexistros

en: Use Ajax to increment the counter
gl: Usar Ajax para incrementar o contador

en: Perform the count asynchronously after page load rather than during page generation.
gl: Realiza a conta de forma asíncrona despois da carga da página no canto de facelo durante a xeración da páxina.
