Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Disabled
he: מושבת

en: Time
he: זמן

en: User
he: משתמש

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: No statistics available.
he: אין סטטיסטיקות זמינות.

en: Track
he: מעקב

en: details
he: פרטים

en: About
he: אודות

en: 1 read | @count reads
he[0]: נצפה פעם אחת
he[1]: @count צפיות

en: Uses
he: שימושים

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: Views today
he: צפיות היום

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: Today's:
he: היום:

en: All time:
he: כל הזמנים:

en: Last viewed:
he: נצפה לאחרונה:
