Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Time
hr: Vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: No statistics available.
hr: Nema dostupnih statistika.

en: Track
hr: Prati

en: details
hr: detalji

en: About
hr: Opis

en: 1 read | @count reads
hr[0]: @count čitanje
hr[1]: @count čitanja
hr[2]: @count čitanja

en: Uses
hr: Uporaba

en: Views today
hr: Pregleda danas

en: Today's:
hr: Današnji:

en: All time:
hr: Cijelo vrijeme:

en: Last viewed:
hr: Posljednje čitano:

en: Managing logs
hr: Upravlja zapisnicima

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
hr: Kako bi omogućili prikupljanje statistika, <em>Omogući zapisnik pristupa</em> kućica pri stranici <a href="@statistics-settings">Postavke statistike</a> mora biti aktivirana. <em>Odbaci unose starije od</em> postavka određuje koliko dugo će zapisnik čuvati unose prije uklanjanja. Ova postavka zahtjeva uredno postavljenu <a href="@cron">cron zadaću održavanja</a>.

en: Use Ajax to increment the counter
hr: Koristite Ajax brojač.

en: Perform the count asynchronously after page load rather than during page generation.
hr: Radije pokreni brojač asinkrono nakon učitavanja stranice no tijekom učitavanja stranice.
