Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Uses
hy: Օգտագործում
