Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: No statistics available.
kk: Бір де бір статистика қолжетімді емес.

en: Track
kk: трек

en: details
kk: мәліметтер

en: 1 read | @count reads
kk[0]: 1 оқылған

en: Today's:
kk: Бүгін

en: All time:
kk: Барлық уақытта:

en: Last viewed:
kk: Соңғы рет қаралды:
