Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: No statistics available.
km: គ្មាន​ស្ថិតិ ។

en: Track
km: តាមដាន​

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: About
km: អំពី

en: 1 read | @count reads
km[0]: អាន​ @count ដង

en: Uses
km: ប្រើ

en: Views today
km: មើល​ថ្ងៃ​នេះ​

en: Today's:
km: ថ្ងៃ​នេះ​គឺ ៖

en: All time:
km: គ្រប់​ពេល​ ៖

en: Last viewed:
km: ​បាន​មើល​ចុងក្រោយ ៖

en: Managing logs
km: គ្រប់​គ្រង​កំណត់​ហេតុ

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
km: ដើម្បី​បើក​សម្រាំង​ស្ថិតិ​ ត្រូវ​ធីក​ប្រអប់​ធីក​<em>បើក​កំណត់​ហេតុ​ចូល​ដំណើរ​ការ​</em>​នៅ​លើ​ <a href="@statistics-settings">ទំព័រ​កំណត់​ស្ថិតិ​ ។</a> ។ ការ​កំណត់​ <em>បោះ​បង់​ចោល​កំណត់​ហេតុ​ចូល​ដំណើរ​ចាស់​ជាង​នេះ​</em> នៅ​លើ​ទំព័រ​កំណត់​ដែល​បញ្ជាក់​រយៈ​ពេល​ដែល​ធាតុ​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​នៅ​ក្នុង​កំណត់​ហេតុ​ មុន​ពេល​ដែល​ពួក​វា​ត្រូវ​បាន​លុប​ ។ ការ​កំណត់​នេះ​ទាម​ឲ្យ​ដំណើរ​ការ​ <a href="@cron">ភារកិច្ច​តំហែ​ទាំ​ cron </a> ​ដែល​បាន​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ត្រឹម​ត្រូវ ។
