Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: No statistics available.
ku: هیچ ئامارێک نییە.

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن

en: details
ku: زانیاری زیاتر

en: About
ku: دەربارە

en: 1 read | @count reads
ku[0]: 1 خوێندنەوە
ku[1]: @count خوێندنەوە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Total views
ku: سەرجەمی بینین

en: Views today
ku: بینینەکانی ئەمڕۆ

en: Today's:
ku: ئەوانەی ئه‌مڕۆ:

en: All time:
ku: هه‌موو کات:

en: Last viewed:
ku: دوا جار بینراوە:
