Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Time
lv: Laiks

en: User
lv: Lietotājs

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: No statistics available.
lv: Nekāda statistika nav pieejama.

en: Track
lv: Sekošana

en: details
lv: detaļas

en: About
lv: Par

en: 1 read | @count reads
lv[0]: @count lasījis
lv[1]: @count lasījuši
lv[2]: @count lasījuši

en: Uses
lv: Lieto

en: Total views
lv: Kopējais skatījumu skaits

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Most recent view
lv: Jaunākais skatījums

en: Today's:
lv: Šodien:

en: All time:
lv: Visu laiku:

en: Last viewed:
lv: Pēdējo reizi skatīts:

en: Managing logs
lv: Vadošie žurnāla ieraksti
