Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Time
ml: സമയം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Track
ml: ചരണപഥം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
