Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Track
mn: Трак
