Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Time
mr: वेळ

en: User
mr: सदस्य

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: details
mr: विस्तृत विवरण
