Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Time
ne: समय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: details
ne: विस्तृत जानकारी
