Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Time
nl: Tijd

en: User
nl: Gebruiker

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: No statistics available.
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: Track
nl: Opvolgen

en: About
nl: Over

en: 1 read | @count reads
nl[0]: 1 keer gelezen
nl[1]: @count keer gelezen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: Today's:
nl: Van vandaag:

en: All time:
nl: Van altijd:

en: Last viewed:
nl: Laatst bekeken:

en: Managing logs
nl: Logs beheren

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
nl: Om het verzamelen van statistische gegevens in te schakelen, moet <em>Toegangslog inschakelen</em> op de <a href="@statistics-settings">Statistiekeninstellingenpagina</a> aangevinkt zijn. De <em>Verwijder toegangslogs ouder dan</em>-instelling op de instellingenpagina bepaalt hoe lang gegevens in het logboek bewaard worden voor ze worden verwijderd. Deze instelling vereist een correct ingestelde <a href="@cron">cron onderhoudstaak</a> om te functioneren.

en: Use Ajax to increment the counter
nl: Ajax gebruiken om de teller te verhogen

en: Perform the count asynchronously after page load rather than during page generation.
nl: De telling asynchroon uitvoeren nadat de pagina ingeladen is in plaats van tijdens de aanmaak van de pagina.
