Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Track
nn: Spor

en: details
nn: detaljar

en: 1 read | @count reads
nn[0]: lest 1 gong
nn[1]: lest @count gonger
