Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Time
ro: Ora

en: User
ro: Utilizator

en: Referrer
ro: Referinţă

en: No statistics available.
ro: Nu există statistici disponibile.

en: Track
ro: Urmăreşte

en: details
ro: detalii

en: About
ro: Despre

en: 1 read | @count reads
ro[0]: 1 afişare
ro[1]: @count afişări
ro[2]: @count de afişări

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Total views
ro: Numărul total de views-uri

en: Views today
ro: Afişări azi

en: Most recent view
ro: Ultima vizualizare

en: Today's:
ro: Azi:

en: All time:
ro: De la început:

en: Last viewed:
ro: Ultimele afişate:
