Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Time
te: సమయం

en: User
te: వాడుకరి

en: No statistics available.
te: గణాంకాలేమీ అందుబాటులో లేవు.

en: Track
te: గమనించు

en: details
te: వివరాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
