Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Time
tr: Zaman

en: User
tr: Kullanıcı

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: No statistics available.
tr: İstatistik bilgi bulunmuyor.

en: Track
tr: Takip

en: details
tr: ayrıntılar

en: About
tr: Hakkında

en: 1 read | @count reads
tr[0]: 1 okunma
tr[1]: @count okunma

en: Uses
tr: Kullanım

en: Total views
tr: Toplam görüntülenme

en: Views today
tr: Bügünkü görüntüleme

en: Most recent view
tr: En son görüntüleme

en: Today's:
tr: Bugün:

en: All time:
tr: Tüm zamanlar:

en: Last viewed:
tr: Son görüntülenme:

en: Managing logs
tr: Günlük yönetimi

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
tr: İstatistik toplamayı etkinleştirmek için <a href="@statistics-settings">İstatistik ayarları sayfasında</a> <em>Erişim kayıtlarını etkinleştir</em> onay kutusunun işaretli olması gereklidir. Ayarlar sayfasında belirtilen <em>Daha eski erişim kayıtlarını yoksay</em> ayarı kayıt girdilerinin silenmeden ne kadar saklanacağını belirler. Bu ayar doğru ayarlanmış bir <a href="@cron">dönemsel görev (cron) bakım işi</a> çalışmasını gerektirir.

en: Use Ajax to increment the counter
tr: Sayacı arttırmak için Ajax kullanın

en: Perform the count asynchronously after page load rather than during page generation.
tr: Sayımı asenkron olarak sayfa oluşturma sırasında değil sayfa yüklenmesinden sonra gerçekleştir.
