Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Disabled
vi: Tắt

en: Time
vi: Thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: No statistics available.
vi: Chưa có thống kê.

en: Track
vi: Theo dõi

en: details
vi: chi tiết

en: About
vi: Giới thiệu

en: 1 read | @count reads
vi[0]: 1 lần xem

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Total views
vi: Tổng số lần xem

en: Views today
vi: Số lần xem hôm nay

en: Most recent view
vi: Lần xem gần nhất

en: Today's:
vi: Hôm nay:

en: All time:
vi: Mọi thời điểm:

en: Last viewed:
vi: Lần xem cuối:

en: Managing logs
vi: Quản lí log
