Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: སྦྲེལ་ལམ་@link_path་ནི་ཕན་ནུས་མེད་པའམ་ཁྱེད་ལ་སྤྱོད་དབང་མི་འདུག

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Weight for added term
bo: ཁ་སྣོན་བྱས་པའི་བྱེ་བྲག་མིང་གི་ལྗིད་ཚད
